نیازمندی شرکتهای صادرات و واردات
نئوفارم

آگهی های میوه و تره بار

آگهی حجره داران میوه و تره بار

آخرین آگهی ها

حجره دار ، بارفروش ، حق العمل کار ، عمده فروش میوه و تره بار

تره بار مرکزی | میدان تره بار | حجره دار | بارفروش

برای ثبت آگهی کسب و کار خود ( بارفروشی میوه و تره بار یا حجره دار میدان تره بار ) ، کافیست بر روی دکمه ی ثبت آگهی که در منو و همچنین بالا ( دکمه سبز ) قرار دارد کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

آدرس تره بار مرکزی و تلفن بارفروشان

اگر دارای حجره در میادین میوه و تره بار هستید یا بارفروش می باشید ، در نئوفارم می توانید آگهی خود را ثبت کنید تا به بازاری به بزرگی ایران دسترسی پیدا نمایید .

میدان مرکزی میوه و تره بار تهران

میدان مرکزی میوه و تره بار تهران واقع در تهران ، بزرگراه آزادگان ، بلوار شقایق می باشد. 
آدرس سایت میوه و تره بار مرکزی تهران >>> mayadin.tehran.ir

در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران انواع محصولات کشاورزی و باغی در اقسام درجات به فروش می رسد.

شماره تلفن های حجره های میدان میوه و تره بار تهران 

برای دسترسی به شماره تلفن های حجره های میدان میوه و تره بار تهران کافیست در بین آگهی های ثبت شده در سایت ، جست و جو کرده و شماره تلفن حجره دار مورد نظر خود را پیدا کرده و برای سفارش میوه و تره بار در تهران ، با آنها تماس بگیرید .
 

قیمت میوه و تره بار

برای اطلاع از قیمت میوه و تره بار کافیست با آگهی دهنده های میوه و تره بار در نئوفارم تماس حاصل نمایید .

آگهی حجره ، عمده بار

حجره داران و عمده بار فروشان میوه و تره بار می توانند با ثبت آگهی در نئوفارم شانس دیده شدن خود را موتور جست و جوی گوگل افزایش دهند.

میدان تره بار ( بازار تره بار )

بازار تره بار یا میدان تره بار مکانی است برای خرید انواع و اقسام میوه ها ، سبزی ها و … . البته در این بازار گوشت ، مرغ و ماهی نیز عرضه می گردد. واژه تره بار در ایران در مقابل خشکبار قرار می گیرد. اگر در میدان تره بار یا بازار تره بار دارای حجره هستید می توانید آگهی خود را در نئوفارم ثبت کنید.

حق العمل کاری

 حق العمل کار به کسی گفته می شود که به نام خود ولی به حساب و دستور شخصی دیگر (آمر) معامله می کند و بابت انجام این کار حق الزحمه خود (حق العمل) را دریافت می کند.
 
آنچه که ما گاها در زبان فارسی با عنوان کمیسیون می شنویم نیز از عبارت کمیسیونر در زبان فرانسوی گرفته می شود که با این موضوع در ارتباط است. در واقع کمیسیون همان حق العمل و کمیسیونر نیز حق العمل کار است.

اگر حق العمل کار میوه و تره بار در میادین میوه و تره بار هستید یا بارفروش میوه و حجره دار میوه و تره بار هستید ، آگهی خود را در نئوفارم ثبت کنید.

بار فروش میادین میوه و تره بار

حجره داران و بارفروشان میادین میوه و تره بار ، برای دسترسی به مشتریان بیشمار نیاز به تبلیغات دارند . ما در نئوفارم بستر را برای بار فروشان میوه و تره بار محیا کرده ایم.

عمده فروش میوه و تره بار

وظیفه عمده فروش میوه و تره بار ، تهیه محصولات کشاورزی با کیفیت و در نهایت فروش آن به فروشگاه ها و مغازه های میوه فروشی در سطح شهر یا استان ( و حتی کشور ) می باشد . اگر عمده فروش میوه و تره بار هستید با ثبت آگهی در نئوفارم فروش خود را افزایش دهید.

حجره داران میادین تره بار

میادین تره بار اصلی ترین پخش کنندگان میوه و تره بار در سطح کشور هستند . اگر جزء حجره داران میادین تره بار هستید ، برای معرفی حجره خود کافیست آگهی حجره تره بار خود را در نئوفارم ثبت کنید تا در صفحات اول گوگل دیده شوید.
 

میدان تره بار آزادی تهران

 میدان تره بار آزادی که تقریبا به تازگی شروع به فعالیت کرده ، 14 هزار متر مربع مساحت داشته و مرکز عمده فروشی در غرب تهران می باشد . آدرس میدان تره بار آزادی تهران : 
بزرگراه سعیدی، دامپزشکی، مبینی، بین علیاری و مهرداد
 

میدان تره بار شرق تهران

 در شرق تهران میادین میوه و تره بار مختلفی قرار دارد که تازه ترین آن میدان تره بار امامت می باشد. اگر دارای مغازه در میدان تره بار شرق تهران هستید با ثبت آگهی در نئوفارم بیشتر دیده شده و فروش خود را افزایش دهید.
 

اهمیت میدان میوه و تره بار

کنترل ترافیک و کاهش آلودگی هوا دو اصل اساسی در اهمیت میادین میوه و تره بار هستند .
 

تره بار مرکزی تهران ، میدان تره بار شهرستانها ، پخش میوه ، پخش تره بار ، بارفروش عمده