نیازمندی شرکتهای صادرات و واردات
نئوفارم

واردات دوربین عکاسی و فیلم برداری

لیست شرکتهای واردکننده دوربین آنالوگ و دیجیتال

لیست شرکتهای واردات دوربین عکاسی و فیلم برداری

برای ثبت آگهی شرکت واردات دوربین عکاسی و فیلم برداری دیجیتال و آنالوگ ، کافیست بر روی دکمه ی ثبت آگهی که در منو و همچنین بالا ( دکمه سبز ) قرار دارد کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

واردات دوربین عکاسی آنالوگ

دوربین آنالوگ دستگاهی برای ثبت عکس بر روی فیلم عکاسی (سطح حساس به نور) می‌باشد و تصویر گرفته شده بر روی فیلم بعد از ظهور به صورت نگاتیو یا منفی (ریورسال) قابل رویت است. دوربین عکاسی آنالوگ به‌صورت‌های:
 
کاملاً مکانیکی،
نیمه خودکار،
کاملاً خودکار (ناوبری الکترونیکی)، طراحی و ساخته شده‌است.


شرکتهای بسیاری واردات دوربین عکاسی آنالوگ را انجام می دهند که لیست شرکتهای واردکننده دوربین عکاسی آنالوگ در بالا آورده شده است .
همچنین اگر دارای شرکت واردات دوربین عکاسی آنالوگ هستید ، می توانید شرکت خود را در سایت نئوفارم ثبت نمایید .

واردات دوربین عکاسی دیجیتال

دوربین دیجیتال، دوربینی است که در حافظه دیجیتال عکس می‌گیرد. امروزه بیشتر دوربین‌های تولید شده دیجیتال هستند[۱] و با اینکه هنوز دوربین‌های دیجیتال اختصاصی وجود دارند، امروزه تعداد بیشتری دوربین در دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند گنجانده شده‌اند، که می‌توانند، در کنار بسیاری از کارهای دیگر، از دوربین‌های خود برای شروع تماس تصویری زنده و ویرایش و بارگذاری مستقیم تصویر و ارسال آن برای دیگران استفاده کنند.[۲] با این حال، دوربین‌های اختصاصی با کیفیت بالا و پیشرفته هنوز هم معمولاً توسط متخصصان و افرادی که مایل به عکسبرداری با کیفیت بالاتر هستند استفاده می‌شود.

اگر به دنبال دوربین عکاسی خاصی هستید که در ایران موجود نیست ، می توانید از طریق شرکتهای واردکننده دوربین عکاسی دیجیتال اقدام به خرید نمایید . در بالا لیستی از این شرکتهای قرار داده شده است.

همچنین اگر شرکت شما توانایی واردات دوربین عکاسی دیجیتال را دارد ، با ثبت آگهی در نئوفارم به مخاطبین خود دسترسی پیدا نمایید .

 

 

واردات دوربین فیلم برداری آنالوگ

 

 

واردات دوربین فیلم برداری دیجیتال

اگر بخواهیم دوربین‌های فیلمبرداری مختلف را در دسته‌بندی‌های جداگانه جا بدهیم دسته‌بندی‌های زیر مناسب خواهند بود:
 
•    خانگی: دوربین‌‌های خانگی در طرح‌های مختلف تولید می‌شوند و اغلب سبک‌اند و کارایی ساده‌ای دارند. قیمت این دوربین‌ها وابسته به ساخت و امکاناتی که در اختیار کاربر می‌گذارند متفاوت است.
•    حرفه‌ای: دوربین فیلمبرداری حرفه‌ای به دوربین‌هایی گفته می‌شود که برای کارهای پیچیده و حرفه‌ای به کار می‌روند و قابلیت‌های متعدد زیادی دارند. اغلب این دوربین‌های فیلمبرداری قیمت بالا و بدنه‌های ضدآب دارند و برای کار با آن‌ها نیاز به تجهیزات جانبی مانند سه‌پایه و لنزهای مختلف دارید و باید کیف‌های مناسبی برایشان تهیه کنید.
•    مخصوص خودرو: دوربین‌های فیلم‌برداری قابل‌نصب بر روی خودرو که می‌توانند در حرکت تصاویر مناسبی ثبت کنند.
•  جیبی: دوربین فیلمبرداری جیبی یک دوربین کوک مستطیلی شکل است و معمولاً قیمت بالایی ندارد و برای موقعیت‌های مختلف قابل‌استفاده است.
•    ورزشی: این دوربین‌ها مخصوص ثبت و ضبط حرکات ورزشی با سرعت بسیار بالا یا بسیار پایین هستند و به کمک لنزهای مختلف به شما اجازه می‌دهند تصاویر خوبی از رویدادهای ورزشی ثبت کنید.

برای ثبت آگهی واردات دوربین فیلم برداری دیجیتال ( خانگی ، حرفه ای ، خودرویی ، جیبی و ورزشی ) می توانید در نئوفارم این مورد را انجام دهید.