نئوفارم
نئوفارم

فروش مستقیم پسته

 

بهترین راه برای فروش مستقیم پسته چیست ؟

 

بهترین راه فروش مستقیم پسته قرار دادن آگهی محصول برای صادرکنندگان و خریداران پسته می باشد. و شما می توانید به راحتی و در سایت نئوفارم اقدام به ثبت آگهی فروش مستقیم پسته نمایید.

 

کافیست از طریق دکمه ” ثبت آگهی ” و انتخاب ” دسته بندی ” محصولات باغی > پسته ” به دسته بندی مورد نظر خود رفته و به صورت مستقیم اقدام به فروش پسته به واسطه آگهی نمایید.

روش دیگر استفاده از دسته بندی ” درخواست خرید ”  می باشد. در این روش باید به دسته بندی ” ثبت درخواست خرید ” رفته و از میان افرادی که نیاز به خرید پسته دارند را پیدا نموده و با آنها تماس بگیرید.

با توجه به اینکه استفاده از تلفن های هوشمند بسیار رونق پیدا کرده ، شما می توانید اپلیکیشن نئوفارم را دانلود نموده و به راحتی در این برنامه اقدام به فروش پسته نمایید. لینک دانلود کمی پایین تر قرار گرفته است.

 

 

نئوفارم بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی و دامپروی

 

سوالات متداول

چگونه بهترین خریداران عمده انواع پسته را پیدا و با آن ها ارتباط مستقیم برقرار کنیم ؟

شما با استفاده از بازار عمده نئوفارم می توانید به راحتی با تعداد زیادی خریدار و صادرکننده پسته عمده درجه یک به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنید.

چگونه با خریداران پسته عمده در بازار باسکول ارتباط مستقیم برقرار کنیم؟

شما می توانید به راحتی بر روی گزینه تماس با آگهی دهنده کلیک کرده تا اطلاعات فروشنده برای شما نمایش داده شود. و یا با ثبت آگهی منتظر تماس از سوی خریداران باشید و فروش پسته خود را انجام دهید .

 

آیا فروش پسته فقط به صورت عمده انجام می شود؟

بله تمامی محصولات قرار گرفته شده بر روی نئوفارم فقط به صورت عمده به فروش می رسند.

 

آیا باغداران و تامین کنندگان پسته می توانند از بازار عمده نئوفارم برای فروش محصولات خود استفاده کنند؟

بله، شما تولیدکنندگان عزیز می توانید با عضویت و استفاده از بازار عمده نئوفارم  با خریداران مختلفی از سراسر کشور ارتباط مستقیم برقرار کنید و محصولات خود را به صورت عمده به فروش برسانید.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *