نئوفارم
نئوفارم

قوانین ، مقررات و حریم خصوص ثبت آگهی در وب سایت نئوفارم

 

 

 

 

نئوفارم، بستر ثبت آگهی است که از طریق آن هر کاربر ثبت شده می تواند برای برقراری و توسعه کسب و کار با دیگر تولید کنندگان و خریداران همکاری کند. شرایط و مقررات تشکیل شده در این صفحه مشخص می کند که چگونه باید وب سایت و خدمات مورد استفاده قرار گیرد و نهایتا روابط فی مابین نئوفارم و کاربران (ثبت شده یا ثبت نشده) را تنظیم می کند. لطفاً شرایط و مقررات حاضر را به دقت مطالعه کنید و در صورتی که قوانین وب سایت برای شما قابل قبول نیست استفاده خود را از وب سایت و یا خدمات نئوفارم به هر نحو متوقف کنید. در استفاده از خدمات وب سایت نئوفارم فرض بر این است که عملاً این شرایط و مقررات و تغییرات بعدی آن را پذیرفته اید، در این صورت هیچ ادعایی ناشی از استفاده مداوم شما از این سایت و ادعای عدم مطالعه یا آگاهی شما از این مقررات و تغییرات بعدی ترتیب اثر داده نخواهد شد. شرایط درج آگهی در سامانه نئوفارم :

  • آگهی ها باید زیر مجموعه حوزه صادرات ، واردات و سایر دسته بندی های موجود در وبسایت باشند.
  • عدم مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران، ناقض حریم خصوصی افراد ، فاقد هرگونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف
  • عدم درج کالاهای ممنوعه مانند : ماریجوانا و مواد مخدر گیاهی و یا بذر و دانه آنها
  • عدم درخواست کمک‌های نقدی یا پیش‌پرداخت برای معامله‌های از راه دور و عدم درج شماره حساب در متن آگهی
  • نبود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی در آگهی

به منظور بهبود فرآیند تأیید و انتشار آگهی‌ها، سامانه نئوفارم ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده شماست و نئوفارم هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت را ندارد. نئوفارم هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربران نئوفارم در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین نئوفارم، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد. مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به نئوفارم جهت درج آگهی ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.

نکته مهم : آگهی های ثبت شده در بین ساعات 10 تا 18 حداکثر بین 1 الی 3 ساعت تایید می شود . ( خارج از این ساعات ، آگهی ها به ترتیب الویت ، اول روز کاری بعدی تایید می گردد )

 

سیاست حریم خصوصی

دسترسی های اپلیکیشن نئوفارم

اپلیکیشن نئوفارم به گالری ، دوربین ، حافظه و موقعیت مکانی کاربر دسترسی دارد که البته این دسترسی ها در حین استفاده از کاربر دریافت می شود (یعنی در صورت نیاز و در صورت اینکه نیاز نداشته باشد به هیچ یک از آنها دسترسی نخواهد داشت ) و پس از استفاده این دسترسی دیگر در اختیار اپلیکیشن نمی باشد .

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

 

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

 

حفاظت از اطلاعات کاربران

تمامی اطلاعات کاربران نظیر شماره تلفن ، آدرس ، ایمیل و … ( که در آگهی ها به خواست کاربر مخفی شده ) در نزد مجموعه ما محفوظ می ماند و در اختیار شخص یا سازمان ثالثی قرار نخواهد گرفت مگر به درخواست مراجع ذیصلاح و قضایی با حکم معتبر .