نیازمندی های نئوفارم
نئوفارم

لیست شرکتهای واردات و صادرات

لیست شرکتهای صادرات و واردات

برای ثبت آگهی شرکت صادرات و واردات خود، کافیست بر روی دکمه ی ثبت آگهی که در منو و همچنین بالا ( دکمه سبز ) قرار دارد کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

صادرات

در تجارت بین‌الملل، صادرات (به انگلیسی: Export) کالا یا خدماتی است که در یک کشور تولید می‌شود و به کشور دیگری فروخته می‌شود. فروشنده این کالاها و خدمات یک صادرکننده است. خریدار خارجی نیز واردکننده می باشد.

 

انواع شرکت صادرات

 

شرکتهای صادرات به سه دسته کلیِ : شرکت مدیریت صادرات ، شرکت بازرگانی صادرات و شرکت مشاوره صادرات تقسیم بندی می شوند. 

شرکت مدیریت صادرات

این شرکت ها تمام مراحل صادرات کالا را برای یک شرکت دیگر که قصد صادرات محصول خود به خارج را دارد، ارائه می دهد. روش هایی که این شرکت مدیریت برای بازاریابی حمل و نقل یا ترخیص گمرکی ارائه می ‌دهد، منحصر به خود همان شرکت است.

 

شرکت بازرگانی صادرات

دومین گروه از شرکت های صادرات و واردات، مربوط به مجموعه های بازرگانی هستند که پیرامون انتقال پول نقد در حساب های بین المللی فعالیت می کنند. این شرکت ها معمولاً به بازاریابی بین ‌المللی تسلط دارند و دقیقاً می دانند که مشتریان خارجی به دنبال چه کالاهایی هستند.

 

شرکت مشاوره صادرات

 یکی دیگر از شرکت های صادرات و واردات کالا که در این حوزه فعال است، شرکت ‌های مشاوره صادرات هستند. این شرکت ها مجموعه ای از چندین مشاور صادرات را به کار می‌ گیرند و در راستای یک تیم با تجربه کاری، تمام خدمات مورد نیاز شرکت های صادر کننده و وارد کننده کالا را ارائه می دهند.

 

واردات

واردات (به انگلیسی: Import) به کالاهایی که در کشور یا کشورهایی ساخته یا فراهم شده و از راه تجاری به یک کشور دیگر وارد گردد، واردات گفته می‌شود. معمولاً چون تهیهٔ پاره‌ای کالا برای برخی کشورها امکان‌پذیر نبوده یا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی‌باشد، لذا آنان با استفاده از کالاهای وارداتی نیازمندی‌های خود را تأمین می‌کنند. شرایط جوی و وضع آب و هوا از جمله عوامل تعیین‌کننده ضرورت و میزان واردات است. 
 

چگونه شرکت واردات و صادرات خود را در نئوفارم معرفی کنیم ؟

برای اینکار کافیست رو دکمه ثبت آگهی کلیک کرده و مراحل خواسته شده را انجام دهید تا در نهایت آگهی شما تایید شود و در این صفحه نمایش داده شود.