نئوفارم
نئوفارم

واردات اتوسکوپ

با توجه پیشرفت هایی که در حوزه پزشکی ایجاد شده ، نیاز روز افزون به دستگاه هایی که بتواند کار تشخیص و درمان بیماری های را آسان تر کند ، بیشتر می شود . به عنوان مثال قسمتهایی از بدن را که نمی توان توسط چشم غیر مسلح بررسی کرد ، به واسطه ی تجهیزات و لوازم پزشکی مورد بررسی قرار می گیرد.

از جمله این تجهیزات و دستگاه ها ، اتوسکوپ می باشد که در معاینات گوش بسیار پر کاربرد است . اتوسکوپ بسته به مقدار دقت اندازه گیری ، می تواند هم گوش میانی هم داخلی را بررسی کرد. اجزای اصلی اتوسکوپ عدسی قوی و لامپ می باشد.

برای رعایت موارد بهداشتی بر روی سر اتوسکوپ ، وسیله ای کوچک و یکبار مصرف در نظر گرفته شده به نام اسپکلوم

انواع اتوسکوپ

اتوسکوپ در معاینه ، پاکسازی محتویات گوش ، بررسی پرده گوش و … مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو ، بسته به کاری که قرار است انجام دهد ، انواع مختلفی را شامل می شود .

البته اتوسکوپها در دو دسته ثابت و قابل حمل نیز وجود دارند . مدل ثابت از طریق اتصال به منبع الکتریکی کار می کند و مدل پرتابل نیز با استفاده از باطری.

ذکر این نکته ضروری است که اتوسکوپهای قابل حمل یا پرتابل بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و در موارد معدودی نیز از ثابت اسفاده می شود.

نحوه کارکرد اتوسکوپ

همانطور که در بالاتر اشاره شد ، از اتوسکوپ بیشتر در معاینات گوش استفاده می شود ، و پزشک با استفاده از آن قارچ ها ، باکتری ها و یا وضعیت پرده گوش را بررسی می کند . هر چه دقت اتوسکوپ بیشتر باشد ، تشخیص پزشک نیز دقیق تر خواهد بود .

قیمت و نحوه خرید اتوسکوپ

برای خرید اتوسکوپ و اطلاع از قیمت اتوسکوپ پیشنهاد می شود آگهی های شرکتهای واردات تجهیزات و لوازم پزشکی را در نیازمندی های صادرات واردات نئوفارم بررسی کنید .

شرکتهای واردات تجهیزات پزشکی

اشتراک گذاری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ثبت آگهی شرکت شما در نئوفارم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *